PLAN PISMENIH PROVJERA ZNANJA ZA ŠKOLSKU 2023/2024.GODINU

PLAN PISMENIH PROVJERA ZNANJA ZA ŠKOLSKU 2023_2024.GODINU

Spremni za novu školsku godinu – Organizacija rada i raspored smjena za 2023/2024!

Poštovani roditelji, staratelji i učenici,

S radošću želimo podijeliti s vama organizaciju rada, raspored smjena te podjelu odjeljenja za predstojeću školsku godinu 2023/2024. U prilogu možete pronaći sve relevantne informacije kako biste se što bolje pripremili za nadolazeće razdoblje.
Želimo vas podsjetiti da prema Školskom kalendaru za 2023/2024. godinu, nova školska godina počinje u petak, 1. septembra 2023. godine. Tog prvog dana, svi naši dragi učenici će primiti detaljne smjernice te informacije o besplatnim udžbenicima i priboru koji će im biti potrebni za uspješno obavljanje školskih aktivnosti.
Važno je napomenuti da će učenici dobiti uvid u sve relevantne aktivnosti koje će se odvijati već od prvog dana nastave. Dragi učenici, koristimo ovu priliku da vam poželimo da iskoristite preostale dane školskog raspusta za dobar odmor te s radošću i spremnošću započnete novu školsku godinu.
U slučaju da imate dodatnih pitanja ili trebate dodatne informacije, molimo vas da nas slobodno kontaktirate putem e-mail adrese koja vam je poznata: avsmail@bih.net.ba kao i putem kontakt telefona: 033/640-455, 033/640-654, faks: 033/619-155

ODGOVOR NA PITANJA RODITELJA!

Poštovani,
S obzirom na veliki broj upita koje ste nam uputili, želimo vam pružiti odgovore na iste.
Prvog dana škole, djeca će ostati u školi tokom prvih dva nastavna sata. U situaciji kada su, na primjer, petkom bili raspoređeni u prvu smjenu s početkom u 8:00 sati, logično je pretpostaviti da će se smjene rotirati tako da će početkom sljedeće sedmice, konkretno od ponedjeljka, 4. septembra 2023. godine, biti druga smjena s početkom u 14:00 sati. Ova rotacija smjena jasno je definisana na sedmičnoj razini, kako je i naznačeno.
Detaljni informacijski sadržaji bit će podijeljeni svim učenicima tokom prvog dana informativnih aktivnosti u školi. Dakle, dobit će rasporede konkretno za svoje odjeljenje i po njemu raditi od 4.9.2023.godine.

S poštovanjem,
Uprava škole
RASPORED

Početak nastave u II polugodištu školske 2022/2023. godine je u ponedjeljak, 30.01.2023.godine.

Detalji u prilogu.

ORGANIZACIJA RADA ZA DRUGO POLUGODIŠTE